Grande Pensao Residencial Alcobia

Poco Do Borratem 15, 1100-408 Lisabon, Portugalsko

  • Až pro 3 hosty
  • Až 30 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Grande Pensao Residencial Alcobia leží 241 m od centra. Hosté hodnotí ubytování 7,9/10 (3 564 hodnocení). Na místě ubytování nabízí klimatizaci, letištní transfer a bezplatné Wi-Fi.

Grande Pensão Residencial Alcobia je 1hvězdičkový hotel s panoramatickým výhledem na hrad S. Jorge, který se nachází v centru Lisabonu mezi náměstími Martim Moniz a Figueira. Nabízí 36 klimatizovaných pokojů s útulným zařízením a nábytkem ze dřeva.

Hotel je vzdálen pouze 280 metrů od stanice metra Rossio a pouhých 700 metrů od katedrály v Lisabonu. Hosté mohou také navštívit blízká historická náměstí Martim Moniz a Figueira, která jsou snadno dostupná pro městské prohlídky pořádané přímo v hotelu.

Pokoje v Grande Pensão Residencial Alcobia jsou vybaveny satelitními televizory s plochou obrazovkou, trezory vhodnými pro notebooky, zvukotěsnými stěnami, parketovou podlahou a individuálně ovládanou klimatizací. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem bez zástěny, zdarma toaletní potřeby včetně šamponu a mýdla na tělo, bidetem, vysoušečem vlasů, ručníky, ložním prádlem i žehličkou a posezením na pohovce. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s výhledem na město nebo apartmány se zcela vybaveným kuchyňským koutem zahrnujícím varnou desku, troubu, mikrovlnnou troubu, kávovar minibar lednici zařízení na přípravu čaje i kávy jídelní stoly a kuchyňské náčiní.

Hostům je k dispozici nepřetržitá recepce nabízející úschovu zavazadel službu přepravy z/na letiště (za příplatek) půjčovna aut žehlení prádelna detektory kouře hasicí přístroje výtah do vyšších pater Wi-Fi dostupné v hale počítače společné salonky/TV místnosti. Parkování je možné mimo areál hotelu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 326 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí a výhledem na město

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

2 osoby20 m²vlastní koupelna

Grande Pensao Residencial Alcobia - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • Transfer z/na letiště
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Skladování zavazadel
  • Praní prádla
  • Fax/kopírovací zařízení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Na rezervace 4 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a dodatečné příplatky.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 8976
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Grande Pensao Residencial Alcobia“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „Grande Pensao Residencial Alcobia“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Grande Pensao Residencial Alcobia určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Nabízí Grande Pensao Residencial Alcobia bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Grande Pensao Residencial Alcobia?

Ubytování se nachází ve městě Lisabon.

Grande Pensao Residencial Alcobia na mapě: Lisabon

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Grande Pensao Residencial Alcobia

Průměrné hodnocení z 3 564 recenzí na Booking.com je 7,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Grande Pensao Residencial Alcobia zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelslisbon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10