Ramada by Wyndham Lisbon

Av. Eng. Arantes e Oliveira, 9, 1900-221 Lizbona, Portugalia

  • Do 4 osób
  • Do 43 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Spa lub wellness

Ramada by Wyndham Lisbon leży 3,15 km od centrum. Goście oceniają obiekt na 8,3/10 (6 597 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. restaurację, bar oraz parking.

Czterogwiazdkowy hotel Ramada by Wyndham Lisbon oferuje 274 pokoje z zapierającym dech w piersiach widokiem na Lizbonę i rzekę Tag, położony zaledwie 10 minut jazdy od Parque das Nações. Usytuowany naprzeciwko stacji metra Olaias, obiekt łączy komfort z dogodnym dostępem do centrum miasta.

Obiekt znajduje się również w odległości tylko 1,4 km spacerem od parku Bela Vista, miejsca odbywania się festiwalu Rock in Rio Lisbon. Stacja metra Alameda jest oddalona o około 10 minut pieszo, a historyczne centrum Lizbony - Rossio, Chiado i Bairro Alto - można osiągnąć krótką 15-minutową przejażdżką samochodem. Lotnisko znajduje się w odległości około 4,7 km.

Pokoje są klimatyzowane i urządzone w drewnianych meblach oraz wykładzinie dywanowej. Każdy z nich wyposażony jest w minibar, telewizję satelitarną lub telewizor LCD, budzik, biurko do pracy, sejf oraz prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem typu walk-in wyposażonymi suszarkę do włosów i bidet. Goście mogą wybierać między pokojami dwuosobowymi z jednym łóżkiem a pokojami twin z dwoma łóżkami, apartamenty zapewniają widok na rzekę oraz zarówno wannę jak i prysznic.

Do dyspozycji gości jest restauracja Navegadores serwująca kuchnię śródziemnomorską wraz ze spektakularnym widokiem na rzekę Tag oraz bar na miejscu i obsługa room service. Obiekt oferuje bezpłatne WiFi na terenie całego hotelu oraz miejsca parkingowe w garażu ze stacjami ładowania pojazdów elektrycznych dla gości. Dodatkowo dostępne są centrum fitness, codzienne sprzątanie pokoi, pralnia wraz z usługami prasowania i czyszczenia chemicznego oraz całodobowa recepcja concierge.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~588 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size i widokiem na rzekę – dla niepalących

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • telewizor z płaskim ekranem

2 osoby23 m²prywatna łazienka

Ramada by Wyndham Lisbon - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • bar

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Obiekt akceptuje zwierzęta o wadze do 25 kg.

W przypadku rezerwacji obejmujących co najmniej 9 pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu oraz dodatkowe opłaty.

Osoby dokonujące rezerwacji, którą należy opłacić przed przyjazdem, otrzymają od personelu obiektu szczegółowe informacje dotyczące płatności, w tym link do bezpiecznej platformy płatniczej.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 1135
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Ramada by Wyndham Lisbon”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Ramada by Wyndham Lisbon oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Ramada by Wyndham Lisbon” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Ramada by Wyndham Lisbon oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Ramada by Wyndham Lisbon”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Ramada by Wyndham Lisbon ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Ramada by Wyndham Lisbon ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Ramada by Wyndham Lisbon ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Ramada by Wyndham Lisbon na mapie: Lizbona

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Ramada by Wyndham Lisbon

Średnia ocena z 6 597 opinii na Booking.com to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Ushang 02 - 2026
7/10

Pobyt bardzo udany, choć trochę daleko od centrum miasta. Hotel całkiem spoko, lokalizacja w porządku. Śniadanie też ok. Pokój z widokiem na rzekę super - codziennie budzi nas piękne słońce!

ℹ) Opinie gości Ramada by Wyndham Lisbon nie stanowią oceny serwisu sleephotelslisbon.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10